Zvičinská uzenina
 
Hledat výrobky:
Zvičinská uzenina
Výseková masa, uzenářské speciality, lahůdkářské výrobky, knedlíky.

  • Novinky
  • Akce měsíce
  • O firmě
  • Kontakt
  • Prodejny
  • Výrobky
  • Katalog výrobků


haccp


1743590


www.lunatour.cz
 
Zvičinská uzenina

O firmě


Společnost Zvičinské uzeniny a lahůdky s.r.o. vznikla v lednu 2005 přejmenováním původní společnosti Korda a spol. s.r.o., která vznikla v roce 1992. Sídlo společnosti se nachází v Podkrkonoší v obci Dolní Brusnice.

Od samého počátku společnosti, tj. od roku 1992, byla naše činnost nasměrována na výrobu výsekových mas, uzenin a uzenářských specialit.

V roce 1996 se činnost společnosti rozšířila o výrobu lahůdek. Veškerá výrobní aktivita byla soustředěna do objektu v Dolní Brusnici a společnost měla především regionální charakter. Vzhledem k tomu, že se lahůdkářská výroba postupně rozšiřovala, přestala kapacitně vyhovovat původní výrobna v Dolní Brusnici. V roce 2005 naše společnost zrekonstruovala zakoupený objekt bývalé pekárny v Bílé Třemešné, kam přenesla výrobu studené (lahůdky) i teplé kuchyně.

Oba výrobní objekty v Dolní Brusnici i v Bílé Třemešné splňují veterinárně-hygienické podmínky provozu v Evropské unii. Společnost má zaveden funkční systém managementu jakosti a HACCP.

Společnost dodává na trh široký sortiment výrobků a zboží – výseková upravená masa, uzeniny, uzenářské speciality, lahůdkářské výrobky, knedlíky, rybí výrobky a hotová jídla.

Velkou oporou prodeje výrobků a propagací společnosti jsou pak i firemní prodejny, které provozuje naše společnost ve Dvoře Králové nad Labem, v Hradci Králové, v Hořicích, ve Studenci, v Jilemnici, ve Vrchlabí, v Trutnově a v Dolní Brusnici.

Výhled do budoucnosti, i přes silnou konkurenci zahraničních společností, vidí vedení i pracovníci společnosti pozitivně a to zachováním současného trendu v obchodní politice. To znamená: nabídnout svým zákazníkům co nejširší sortiment výrobků, především vlastní produkce, ve kterém jsou zastoupeny výrobky špičkové kvality i výrobky, které jsou cenově dostupné pro širší uplatnění na trhu.

IČO: 47471450
sídlo společnosti 544 72 Dolní Brusnice
společnost je zapsána v OR vedeném u KS v Hradci Králové, oddíl C, vložka č. 3017

Předmětem tohoto projektu je pořízení nových modernějších technologií do společnosti Zvičinské uzeniny a lahůdky s.r.o.
Hlavním strategickým cílem projektu je modernizace a zvýšení efektivity výroby a provozoven společnosti. Pořízené stroje budou představovat nejmodernější dostupné technologie na trhu a přispějí tak k celkovému zefektivnění výroby, což žadateli umožní zvýšit svoji konkurenceschopnost na trhu.

   
Zvičinská uzenina

L.Bartoš 2009